TÜM ÜRÜNLERDE GEÇERLİ PEŞİN FİYATINA 3 TAKSİT FIRSATI - GDX MARKALI TÜM ÜRÜNLERDE HAVALE İLE ALIMLARDA %10 İNDİRİM - GDX MARKALI TÜM IŞIKLARDA 5 YIL GARANTİ - 1.000 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO - HER SİPARİŞİN %5'İ KADAR PARA PUAN KAZAN

Hakkımızda

En iyi çözümü, en kaliteli hizmet ile sunmak "vazgeçemeyeceğimiz" en önemli ilkemizdir. Bu ilkemizi desteklemek amacıyla; yenilikçi, bilim ve teknolojiyi takip eden ve kullanan, kaliteye ve güvene önem vererek tüketici ihtiyaçlarına hızlı çözümler sunan bir bakış açısına sahibiz.

Müşteri memnuniyeti temel ilkelerimizdendir.

Titiz çalışma prensibiyle kişiye özel, kaliteli, güvenilir, ekonomik ve hızlı hizmet sunmaktayız. Müşteri memnuniyeti ve sektöre hizmet prensipleri üzerine kurulu hedeflerimiz ile sektörde tüm firmalara örnek olabilmek, gelecekle ilgili en büyük planımız ve misyonumuzdur.

Can Fotoğraf ve Reklam Malzemeleri

NELER YAPIYORUZ ?

 

Fotoğraf ve Video platformalarında kaliteli görseller elde edebilmenize yardımcı olacak her türlü aparat ve aksesuar satışlarımız mevcuttur. Tepe Flaşlarından Paraflaşlara, Sürekli Işıklardan Yansıtıcılara, Reflektörlerden Stüdyo Fon Perdelere, Ürün Çekim Çadırlarından Ürün Çekim Masalarına, Tripodlardan Monopodlara kadar ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü malzemeyi ofisimizde ve internet satış sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Satışını yaptığımız ürünlerimizin teknik desteğini sağlamakla berebar, 2 yıl ile 5 yıl arasında ürünlerimize GARANTİ vermekteyiz. Aynı zamanda tüm ürünlerimizde yedek parça desteği sağlamaktayız.

Can Fotoğraf ve Reklam Malzemeleri olarak; birinci önceliğimiz müşterilerimize doğru ürünü tedarik etmektir. Sizlerin talepleri ve 20 yılı aşkın tecrübemizi harmanlamak süreti ile, ihtiyacınız olan ürünleri tekil yada set olarak sağlayabiliriz. Bunun yanısıra bazı ürünlerimizin tüm kurulum işlemlerini (İstanbul Avrupa ve Anadolu için) sağlayabiliriz.

Bu sektörde yeni olmanız yada çok yetkin olmamanız durumunda, sizlere teknik noktalarda yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Can Fotoğraf ve Reklam Malzemeleri

KATEGORİLERİMİZ

 

Stüdyo Paraflaş ve Paraflaş Setleri

Akülü / Dış Çekim Paraflaş ve Paraflaş Setleri

Tepe Flaş ve Tepe Flaş Aksesuarları

Tepe Flaş ve Paraflaş Tetikleyicileri

Sürekli Işık ve Sürekli Işık Setleri

SoftBox, Reflektör ve Şemsiye Çeşitleri

Stüdyo Aksesuar Çeşitleri

Ürün Çekim Masası, Ürün Çekim Çadırı, Tripod, Monopod, Reflektör, Yansıtıcı

Stüdyo Fon Perde Çeşitleri - Kağıt, Kumaş, Desenli Stüdyo Fon Perdeler

Stüdyo Fon Perde Standları

Can Fotoğraf ve Reklam Malzemeleri
Whatsapp Sipariş