Godox

Godox'un Stüdyo Paraflaş Serisinden Godox QS600 II 600 Watt 3'lü Paraflaş Kit 2 Yıl Ürün Garantisi En Uygun Fiyatla…
 Godox V860 II Nikon Flaş Kit (Tepe Flaş + Ayak + Softbox + Tetikleyici)  SET İÇERİĞİ  1…
Nikon Uyumlu Godox V1 Flaş Full Set Satın Alın.Godox X1T-N TTL Flaş Tetikleyici, Godox SB1520 Flaş SoftBox, Godox AD-S13…
  Godox AD360 II N Nikon Mobil Flaş Kit & Godox X2T-N TTL Flaş Tetikleyici (Nikon TTL)  GENEL BAKIŞ Godox…
  Godox AD360 II C Canon Mobil Flaş Kit & Godox X1T-C TTL Flaş Tetikleyici (Canon TTL)  GENEL BAKIŞ Godox…
 Godox V860 II Nikon Flaş Full Kit (Tepe Flaş + Tetikleyici + Ayak + Softbox + Batarya)  SET İÇERİĞİ…
 Godox V860 II Sony Flaş Kit (Tepe Flaş + Ayak + Softbox + Tetikleyici)  SET İÇERİĞİ  1…
 Godox TT685S Sony Uyumlu Flaş & Godox XIT-S Tetikleyici (Sony TTL) Yüksek hızlı senkronizasyon dahil Sony…
TEPE FLAŞ NEDİR VE NEREDE KULLANILIR? Fotoğraf dünyası da amatör, hobi ya da profesyonel olarak yer alan her…
 Godox V860 II Canon Flaş Kit (Tepe Flaş + Ayak + Softbox + Tetikleyici)  SET İÇERİĞİ  1…
 Godox V860 II Sony Flaş Full Kit (Tepe Flaş + Tetikleyici + Ayak + Softbox + Batarya)  SET İÇERİĞİ…
 Godox V860 II Canon Flaş Full Kit (Tepe Flaş + Tetikleyici + Ayak + Softbox + Batarya) Güç, hız ve…
Sony Uyumlu Godox V1 Flaş Full Set Satın Alın.Godox X1T-S TTL Flaş Tetikleyici, Godox SB1520 Flaş SoftBox, Godox AD-S13…
Canon Uyumlu Godox V1 Flaş Full Set Satın Alın.Godox X1T-C TTL Flaş Tetikleyici, Godox SB1520 Flaş SoftBox, Godox AD-S13…
Godox FV200 200W Yüksek Hızlı Senkron Flaş LED Işık, Sürekli LED ışığı ve yüksek hızlı senkronizasyon flaşı…
Godox'tan; Stüdyo, Model, Ürün Çekimleri İçin Godox DP600 III 600 Watt Paraflaş Kafası canfoto.com'da. Hemen İncele…
  SET İÇERİĞİ  1 adet Godox FV150 Flaş / LED150W Video Işığı  1 adet Godox Güç…
  SET İÇERİĞİ  1 adet Godox FV200 Flaş / LED200W Video Işığı  1 adet Godox Güç…
Godox SN-01 120mm Çaplı Petekli Snoot (Bowens Adaptör) Godox'tan Honeycomb Grid ile Snoot'u ışığınız…
Godox WB29 Li-on Batarya (AD200 İçin) Godox'un Lityum-İyon yedek bataryası ile AD200 Cep Flaşınızı daima…
Godox WB26 Li-On Batarya (AD600Pro Flaş İçin) Godox AD600Pro Flaşınızı 360'a kadar tam güçte…
Godox VB26 Li-On Batarya (V1 Flaş İçin)
Godox R1 RGB Led   Çeşitli Gereksinimleri Karşılamak İçin Üç Mod:   RGB Modu Gerekli…
 Godox LF308BI BiColor Flaş & Video Işığı (Sarı / Beyaz) Flash Sync özellikli Godox LF308BI Gün…
 Godox LF308D Beyaz Flaş & Video Işığı (Beyaz) Godox LF308D Flaş Senkronizasyonlu Gün Işığı LED…
Godox SB-BW-120 Octagon SoftBox (120 cm Bowens) KUTU İÇERİĞİ 1 adet Godox SB-BW-95 Octagon Softbox (47"…
Godox FV200 Flaş / LED200W Video Işığı. Flaş ve Video Led Işık Bir Arada. 5600K Renk Sıcaklığı, 200W Işık…
Godox FV150 Flaş / LED150W Video Işığı. Flaş ve Video Led Işık Bir Arada. 5600K Renk Sıcaklığı, 150W Işık…
Godox'un Stüdyo Paraflaş Serisinden Godox DP600 III 600 Watt 3'lü Paraflaş Kit 2 Yıl Ürün Garantisi En Uygun Fiyatla…
Godox'un Stüdyo Paraflaş Serisinden Godox E250 W/s 250 Watt 3'lü Paraflaş Kit 2 Yıl Ürün Garantisi En Uygun Fiyatla…

Godox Stüdyo & Dış Çekim Sistemleri ve Aksesuarları

Godox'un  Kalitesi İle Stüdyo ve Dış Çekimlerde  Bir Adım Önce Geçin.

Godox Stüdyo Paraflaş Sistemleri; fotoğraf çekimlerinizi daha üst noktalara taşımak için 3'lü setler halinde gelmektedir. Stüdyo çekimlerinde ihtiyaçınız olan tüm malzemeler; paraflaş tetikleyici, ışık ayağı, paraflaş kafaları, taşıma çantası, softbox'lardan oluşan full set halinde gelmektedir.

Godox Paraflaş Sistemleri :

Paraflaş sistemleri, patlayan ışık olarak da ifade elimektedir. Sistemi kurduktan sonra kablosuz bir tetikleyici ile kontrol edilen, fotoğraf makinasından denklanşöre bastığınızda paraflaşların tamamı aynı anda patlar ve ortaya çıkan ışık ile birlikte fatoğraf makinası çekimini yaptığınız objenin fotoğrafını alır. Özetle paraflaş ve fotoğraf makinaları birbiri ile tam senkron halde çalışırlar.

Paraflaş sistemleri, yoğun olarak fotoğraf stüdyoları tarafından tercih edilmektedir. Ama günümüzde hemen hemen her alanda kullanılabilimektedir. Fotoğraf çekimleriniz için ihtiyacınız olan tüm malzemeleri ürün setlerimiz içerisinde olup, mobil olarak kullanımlara da uygundur. Dolayısı ile sabit bir fotoğraf stüdyosu yerine, iş yerinizi, evinizin bir odasını yada iş yaptığınız müşterilerinizin iş yerindeki bir odasını dakikalar içinde fotoğraf stüdyosuna çevirebilirsiniz.

Her paraflaş sistemi çekim yapacağınız alana ve objeye göre farklılık göstermektedir. Örnek ile ifade etmek gerekirse, ayakakabı mağazanız var, aynı zamanda e-ticaret yapmak istiyorsunuz. Sizin ihtiyacınız olan Godox E250 III W/S 3'lü Stüdyo Paraflaş SoftBox Kit (250 Watt) isimli paraflaş setidir. Diğer paraflaş setlermiz "  Godox DP600 III W/S 3'lü Stüdyo Paraflaş SoftBox Kit (600 Watt)Godox QS600 III W/S 3'lü Stüdyo Paraflaş SoftBox Kit (600 Watt)Godox SK400 II W/S 3'lü Stüdyo Paraflaş SoftBox Kit (400 Watt) " hakkında bizi arayabilir yada ilgili sayfamıza ulaşmak için tıklayınız..   

Godox Akülü/Bataryalı Paraflaş Sistemleri :

Paraflaş sistemleri, patlayan ışık olarak da ifade elimektedir. Sistemi kurduktan sonra kablosuz bir tetikleyici ile kontrol edilen, fotoğraf makinasından denklanşöre bastığınızda paraflaşların tamamı aynı anda patlar ve ortaya çıkan ışık ile birlikte fatoğraf makinası çekimini yaptığınız objenin fotoğrafını alır. Özetle paraflaş ve fotoğraf makinaları birbiri ile tam senkron halde çalışırlar.

Stüdyo ortamında Paraflaş sistemlerinin kullanılabildiği gibi dış mekanlarda da stüdyo ortamı kalitesinde fotoğraflar elde edilebilmesi için akülü paraflaş sistemeleri mevcuttur. Tekli ve set olarak tüm mobil bataryalı paraflaş sistemlerimizi incelemk için tıklayınız.

Özellikle gelin-damat, model vb. çekimler için mobil paraflaş sistemleri kullanılmaktadır. Akülü paraflaş sistemleri de Rimelite ve Godox marka ürünlerimiz mevcuttur. Rimelite i.4 TTL Bataryalı Paraflaş Sistemi, Godox'da ise; Godox AD360 II C Canon Mobil Flaş Kit, Godox AD360 II N Nikon Mobil Flaş Kit, Godox AD200Pro Mobil Flaş (200Watt) Basic Kit, Godox AD600B TTL Mobil Paraflaş Basic Kit, Godox AD600BM Manuel Mobil Paraflaş Basic Kit, Godox AD600PRO Mobil Paraflaş Basic Kit  sistemleri en çok tercih edilen ürünlerin başında gelmektedir.

Godox AD360C ve Godox AD360N Flaş'da 360W güç, Godox AD600B, Godox AD600BM ve Godox AD600Pro Flaş-larda ise 600W güç, Godox AD200Pro Flaş'da 200W güç ve Rimelite i4 TTL Flaş'ta ise 400W güç elde edebilirsiniz. Godox markalı flaşlarımızı Godox'un X1T, X2T, XPro tetikleyicileri ile kontrol ederbilisiniz. 

Dış Çekim Paraflaş sistemleri için, Softbox, Tetikleyici, Işık Ayakları, Taşıma Çantası ve Flaşların kendisinden oluşan ürünlerimizi incelemek için tıklayınız.

Godox Tepe Flaşları :

Dış çekimlerde paratik ve kullanışlı olan Tepe Flaşları mobil kullanımlar için uygundur.

Makine üstü ve hariçi olarak kullanılabilen pili (Godox TT685 Tepe Flaş ) ve bataryalı (Godox V860II Tepe Flaş, Godox V1 Tepe Flaş ) modelleri ile karşımıza çıkmaktadır.

Godox TT685 Tepe Flaşları; 4 adet kalem pil ile çalışabilen tepe flaşlarının  Canon, Nikon, Sony, Fujifilm, Olympus uyumlu modelleri mevcuttur.

Godox TT685 Tepe Flaşları 60W flaş gücüne sahiptir. Tüm Godox TT685 Model flaş modellerini inceleyebilmek için tıklayınız.

Godox V860II Tepe Flaşları; 1 adet batarya  ve şarj cihazı ile birlikte gelen tepe flaşımız 1/1 de 480 kare fotoğraf çekimi yapabilmektedir.

Canon, Nikon, Sony, Fujifilm, Olympus uyumlu modelleri mevcuttur.

Godox V860II Tepe Flaşları 60W flaş gücüne sahiptir. Tüm Godox V860II Model flaş modellerini inceleyebilmek için tıklayınız.

Godox V1 Tepe Flaşları;1 adet batayra ve şarj cihazı ile birlikte gelen tepe flaşımız 1/1 de 650 kare fotoğraf çekimi yapabilmektedir.

Godox V1 Tepe Flaşları 76W flaş gücüne sahiptir. Godox V1 Tepe Flaş üzerinde bulunan Led Modelleme ışığı ile karanlık ortamlada netleme yapmada büyük kolaylık sağlamaktadrı.

Tüm Godox V1 Model flaş modellerini inceleyebilmek için tıklayınız.

Godox Triggers / Tetikleyiciler :

Stüdyo ve Dış çekimlerde tepe flaş ve paraflaş sistemlerini kontrol etmemize olanak sağlayan, kablosuz olarak çalışan cihazlardır.

Godox Tetikleyici modelleri içerisinde en çok tercih edilenler Godox X1T, Godox X2T ve Godox XPro modelleridir. 

1/8000 HSS ve TTL desteğine sahip olan tetikleyiciler, 2 adet kalem pil ile çalışabilmektedir. 5 grup ve 32 kanala sahip olan tetikleyiciler ile birden fazla tepe flaş yada paraflaş sistemlerini 100 metre mesafeye kadar kontrol edebilirsiniz. 

Canon makinalar için, Godox X1T-C , Godox X2T-C yada Godox XPro-C Flaş tetikleyici modelleri, Nikon makinalar için, Godox X1T-N , Godox X2T-N yada Godox XPro-N Flaş tetikleyici modelleri, Sony makinalar için, Godox X1T-S , Godox X2T-S yada Godox XPro-S Flaş tetikleyici modelleri tercih edilmelidir.